Producenci
Dane kontaktowe

MURSA
ul. Kazikowskiego 2/32
05-300 Mińsk Mazowiecki

NIP: 8222298553

e-mail: info@mursa.pl
tel. 663092416

O nas

MURSA to marka, którą zaczęłam tworzyć w 2016 roku. Zaczęło się niepozornie, kiedy poznałam świat przepięknych tkanin, które dostępne są na rynku. Zachwyciły mnie wzory, kolory, ich nietypowość i oryginalność. Szycie okazało się zajęciem, które bardzo mnie relaksuje. Pierwszą rzeczą, jaką uszyłam była torba, shopperka na zakupy - bardzo prosta, ale do jej uszycia użyłam ślicznego materiału wodoodpornego z motywem w pawie piórka. To był pierwszy moment, kiedy poczułam, jak nieprawdopodobne jest tworzenie - ze zwykłego kawałka materiału powstała prosta, acz wyjątkowa rzecz. Wszyscy dookoła byli zachwyceni torbą (to wspaniałe uczucie dostawać tyle miłych komplementów) i tym sposobem zaczęłam dzielić się swoją pasją z rodziną, ze znajomymi, znajomymi znajomych i zupełnie nowymi osobami.

W tym czasie powstawał mój własny fanpage na Facebooku i Instagramie, na których pokazywałam swoje prace. Wciąż sama prowadzę oba portale. Uwielbiam robić zdjęcia nowym produktom i moim ukochanym modelkom, które z radością mi pomagają. Na wszystkich zdjęciach występują same znane mi osoby - siostra i przyjaciółki. Zdarza się też, że sama również wcielam się w rolę modelki.

Obecnie współpracuję z lokalną pracownią krawiecką w Mińsku Mazowieckim. Trudno było znaleźć osoby, które mają to same poczucie estetyki. Wartością, na którą bardzo zwracam uwagę jest staranność. Tworząc własną markę podpisuję się własnym nazwiskiem pod każdą uszytą rzeczą i nie wybaczyłabym sobie bylejakości. Wszystko zatem co tu widzicie przechodzi przez moje ręce - od zakupu tkanin, zawiezienia do pracowni, projektu, odbioru, nawijania sznurków, dołączania etykietek z logo, pakowania do spotkań z kurierem, który dalej wiezie w świat Wasze paczki. :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl